Sprawdź, gdzie zagrają drużyny z Krosna i powiatu krośnieńskiego w najbliższy weekend (29 kwietnia - 1 maja)

29 kwietnia (piątek)


Klasa okręgowa
Przełęcz Dukla - Tempo Nienaszów 18.00 (Grela, Śmietana, M. Heret)

30 kwietnia (sobota)


IV liga
MKS Kańczuga - Karpaty Krosno 16.30

Klasa okręgowa
Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska - Wiki Sanok 17.00 (Kochański, Smerecki, M. Kijowski)
Cisy Jabłonica Polska - Start Rymanów 17.00 (Jagieła, Wierdak, W. Biały)
Zamczysko Mrukowa - Markiewicza Krosno 17.00 (Pitak, Szczurek, K. Kijowski)
Nafta Jedlicze - Cosmos Nowotaniec 17.00 (Kosiek, Kolbusz, Nitka)
Ostoja Kołaczyce - Beskid Posada Górna 17.00 (KS Dębica)
Przełom Besko - Zamczysko Odrzykoń 17.00 (Grela, W. Heret, Śmietana)

Klasa A-2
Wisłok Krościenko Wyżne - Iwonka Iwonicz 16.00 (K. Majewski, Podgórski, Witkoś)
Górnik Grabownica Starzeńska - Karpaty Klimkówka 16.30 (Frankowicz, Krześniak, D. Wiklowski)
LKS Wesoła - Iskra Iskrzynia 16.30 (Bocoń, Sidor, Karaczkowska)

Klasa A-3
Nafta Chorkówka - LKS Skołyszyn 18.30 (Kuszaj, K. Belczyk, A. Lidwin)
Orzeł Bieździedza - Rędzinianka Wojaszówka 17.00 (Kiszka, J. Majewski, Dykas)
Orzeł Lubla - Tęcza Zręcin 17.00 (Kielar, L. Snieżek, Wołek)

Klasa B-3
KS Szczepańcowa - LKS Milcza 15.30 (K. Belczyk, Kuszaj, A. Lidwin)
LKS Lubatowa - Burza Rogi 16.30 (K. Łuksa, D. Łuksa, Trybus)
Florian Rymanów-Zdrój - Sokół Domaradz 17.00 (B. Belczyk, W. Wosiewicz, J. Samborowski)


1 maja (niedziela)


Klasa A-2
Kotwica Korczyna - LKS Haczów 11.00 (Podgórski, T. Smoleń, Betlej)
Zorza Łęki Dukielskie - LKS Lubatówka 11.30 (Kolbusz, Buba, Szczepek)
Płomień Zmiennica - Jasiołka Jaśliska 15.00 (Kiełtyka, Kochanik, Gumienny)

Klasa A-3
Liwocz Brzyska - Polonia Kopytowa 15.00 (Kielar, Wołek, B. Belczyk)

Klasa B-2
LKS Głębokie - Victoria Pakoszówka 17.00 (Gądela, Kochański, Pitak)

Klasa B-3
LKS Trześniów - Orzeł Pustyny 11.00 (K. Wiklowski, Dziekan, A. Lidwin)
Piastovia Miejsce Piastowe - LKS Wzdów 13.00 (Aleksander, Kosiek, Witkoś)
LKS Kombornia - Iskra Wróblik Szlachecki 15.00 (Szczurek, Cysarz, Gruszka)

Klasa B-4
Błękitni Żeglce - Guzikówka Krosno 10.00 (T. Kijowski, K. Belczyk, Głowacki)
LKS Głowienka - Jasiołka Świerzowa 11.00 (M. Kijowski, Krzysztyński, Smerecki)
Rotar Węglówka - Victoria Kobylany 14.00 (Betlej, Podgórski, T. Smoleń)
Strzelec Frysztak - Nurt Potok 14.00 (Wierdak, Urbanek, Julia Lorenc)
Iwełka Iwla - LKS Łęki Strzyżowskie 14.00 (Pękala, W. Biały, D. Wiklowski)

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.