Od piątku do wtorku, na drogach Krosna i powiatu doszło do 19 zdarzeń drogowych.
Od piątku, na podkarpackich drogach doszło do 25 wypadków, w tych zdarzeniach rannych zostało 28 osób, niestety 2 osoby zginęły.

Do pierwszego z tych tragicznych wypadków doszło w piątek, 29 kwietnia, w miejscowości Kopki w powiecie niżańskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku drogi, w obszarze zabudowanym, opel astra potrącił rowerzystę. Mimo podjętej reanimacji, życia 61-letniego mężczyzny, kierującego jednośladem, nie udało się uratować.

Drugi miał miejsce w minioną niedzielę w Przedmieściu Czudeckim w powiecie strzyżowskim. Kierujący motocyklem marki Harley Davidson najpierw uderzył w tył forda, a następnie jeszcze w skodę i fiata. 51-letni mężczyzna kierujący motocyklem, w wyniku odniesionych obrażeń, zmarł na miejscu wypadku (czytaj więcej: Tragiczny wypadek pod Strzyżowem. Zginął motocyklista).

W tym czasie policjanci udaremnili dalszą jazdę 62 nietrzeźwym kierowcom.

Jak poinformował mł. asp. Sławomir Godzisz z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, od piątku na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego doszło do 19 zdarzeń drogowych. Policjanci zatrzymali też czterech kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.