Podczas "Trzeźwego poranku", policjanci zatrzymali 3 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę, mimo wypitego wcześniej alkoholu.
W środowy (04.05) poranek na drogach Podkarpacia policjanci prowadzili działania ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Podczas "Trzeźwego poranku", funkcjonariusze zatrzymali 28 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę, mimo wypitego wcześniej alkoholu. Skontrolowali ponad 14 tys. kierowców.

Krośnieńscy policjanci wyeliminowali z ruchu trzech nietrzeźwych kierujących. Jak poinformował mł. asp. Sławomir Godzisz z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, do pierwszego zatrzymania doszło na ulicy Bieszczadzkiej w Krośnie. Obywatel Ukrainy wydmuchał ponad 0,5 promila alkoholu, kierował ciągnikiem siodłowym z naczepą.

Drugi nietrzeźwy kierowca zatrzymany został na ulicy Sienkiewicza w Jedliczu. Również i w tym przypadku alkomat wskazał ponad 0,5 promila alkoholu.

Promilowy rekordzista zatrzymany został na ulicy Długiej w Iwoniczu. Mężczyzna miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

Ankieta

Czy zdarza Ci się kierować samochodem po spożyciu alkoholu?

Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki ankiety


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.