Słoneczna pogoda i dni wolne od pracy sprzyjają wypoczynkowi w atrakcyjnych bieszczadzkich miejscowościach, a urlopową beztroskę bezwzględnie wykorzystują oszuści.
W ostatnim czasie lescy policjanci otrzymali kilka zgłoszeń o grze hazardowej "w trzy kubki", która odbywała się na deptaku prowadzącym do zapory wodnej w Solinie.

- Niestety, nie udało się zatrzymać sprawców. Są zorganizowani w szajki, które wystawiają "warty" i uciekają, gdy tylko policjanci zbliżają się do miejsca nielegalnej gry. Jednak postronnym widzom udało się sfotografować oszustów podczas ich procederu i w sprawie będą prowadzone dalsze czynności - poinformowała KPP w Lesku.

Lescy policjanci apelują, by nie dać się skusić na pozornie łatwą wygraną, gdyż można stracić wszystkie postawione w grze pieniądze. Osoba przystępująca do gry nie ma szans na wygraną, a organizatorzy nielegalnych gier są doskonale zorganizowani i bezwzględni. Widząc grających naciągaczy, najlepiej powiadomić policję.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.