Po raz pierwszy w Krośnie zaprezentuje się Cyrk Intersalto. Ich przedstawienie to fascynujące spotkanie z najprawdziwszą ze sztuk - sztuką cyrkową. Organizatorzy prezentują barwne widowisko cyrkowe dla dorosłych i dzieci z udziałem wybitnych artystów areny polskiej oraz gości z zagranicy.
- Niezapomniane wrażenia pozostawią chwile spędzone z naszymi akrobatami, żonglerami, ekwilibrystami i komikami. Będą też goście specjalni - Optimus Prime i Bumblebee - transformery pochodzące z planety Cybertron, którzy w przerwie widowiska chętnie będą pozowali do wspólnych zdjęć - informują organizatorzy.

Cyrk Intersalto łączy elementy tradycyjnego widowiska cyrkowego z nowoczesnym wydaniem, a wszystko dzięki odpowiednio dobranej muzyce i zastosowaniu nowoczesnego oświetlenia areny. Zapraszamy na 2 godziny wspólnej zabawy pod magicznym namiotem Cyrku Intersalto.

Więcej informacji na profilu www.facebook.com/cyrkintersalto. Bilety już od 30 zł do nabycia na stronie www.biletyna.pl/dla-dzieci/Cyrk-Intersalto oraz w kasach cyrku.

Krosno, ul. Legionów - plac targowy
11.05.2022 środa, godzina 17:30


Cyrk Intersalto w Krośnie
KONKURS


Cyrk Intersalto przygotował dla czytelników portalu terazKrosno.pl niespodziankę - 5 pojedynczych zaproszeń na pokaz Cyrku Intersalto w Krośnie.

Aby wziąć w nim udział, należy na adres konkurs@terazkrosno.pl przesłać krótką odpowiedź na pytanie: Z kim i dlaczego chcę odwiedzić Cyrk Intersalto? Na odpowiedzi czekamy do godz. 12:00, 10 maja. Nagrodzimy autorów najciekawszych, naszym zdaniem odpowiedzi.

Oprócz odpowiedzi na pytanie, w mailu powinno znaleźć się również imię i nazwisko.

Regulamin konkursu

[WYNIKI KONKURSU]


Klaudia Cesarz
Anna Hejnar
Anna Olbrycht
Daniel Mikosz
Kinga Lidwin

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.