Ze względu na duże zainteresowanie pierwszą edycją akcji "Zakupy w Męskim Stylu", Centrum Handlowe VIVO! Krosno postanowiło przedłużyć czas trwania projektu. Profesjonalna stylistka - Karolina Szczepanik, znów będzie doradzać panom w doborze odpowiedniej stylizacji na ślub, Pierwszą Komunię Świętą, chrzciny, spotkanie biznesowe czy inną, wyjątkową okazję.
Trwa intensywny okres wielu ważnych uroczystości i rodzinnych wydarzeń, takich jak chrzciny, komunie święte czy wesela. Każdy Pan, który chciałby wyglądać modnie i elegancko podczas tych wyjątkowych spotkań, będzie mógł bezpłatnie skorzystać ze wsparcia oraz porad ekspertki i coacha od wizerunku - Karoliny Szczepanik. Stylistkę w podanych poniżej terminach będzie można spotkać w salonach takich marek jak: Lavard, Recman, Kubenz, Vistula oraz Wólczanka.

Harmonogram akcji


14 maja (sobota), godz. 10.00 - 17.00 - Kubenz
20 maja (piątek), godz. 13.00 - 20.00 - Vistula & Wólczanka
27 maja (piątek), godz. 13.00 - 20.00 - Recman
10 czerwca (piątek), godz. 13.00 - 20.00 - Lavard

Chociaż akcja jest skierowana głównie do Panów, to z pomocy stylistki mogą skorzystać także Panie, które chciałyby skomponować elegancką stylizację dla swojego partnera.

Rezerwacja terminów


Osoby, które w poszukiwaniu idealnej stylizacji w towarzystwie stylistki, będą chciały odwiedzić kilka salonów, powinny dokonać w tym celu wcześniejszej rezerwacji.
Rezerwacji terminu należy dokonywać na min. 2 dni przed wybraną datą spotkania (do godz. 23.59), wysyłając swoje zgłoszenie na adres mailowy karolinabuisnes@gmail.com.

Usługa stylistki jest bezpłatna
Dodatkowo osoby, które dokonają rezerwacji terminu, otrzymają w prezencie na zakupy Kartę Podarunkową VIVO! o wartości 50 zł.

Plakat wydarzenia Zakupy w Męskim Stylu w VIVO! Krosno

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.