Dramatyczne wydarzenia w Dobieszynie, gm. Jedlicze. W poniedziałek po południu 25-letni mężczyzna ugodził nożem 57-letniego ojca i 22-letniego brata, po czym uciekł.
Wczoraj (16 maja) po godzinie 14 Komenda Miejska Policji w Krośnie powiadomiona została, że w Dobieszynie dwaj mężczyźni zostali ugodzeni nożem. Na miejscu okazało się, że obydwaj, byli zakrwawieni, był też z nimi utrudniony kontakt, gdyż tracili przytomność.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do awantury domowej ojca z synem. W jej trakcie 57-letni mężczyzna, który leżał na sofie, został ugodzony kilkukrotnie nożem w okolice szyi i ramion przez 25-letniego syna. Młodszy z synów, który stanął w obronie ojca, także został kilka razy dźgnięty nożem. Po zranieniu ojca i brata, napastnik zbiegł z domu - poinformowała Prokurator Rejonowy w Krośnie Iwona Czerwonka-Rogoś.

Przed przyjazdem Zespołu Ratownictwa Medycznego SPPR w Krośnie, pierwszej pomocy udzieli sąsiedzi zaalarmowani przez 22-latka. Obydwaj poszkodowani zostali przewiezieni karetkami do szpitala w Krośnie.
Napastnik został zatrzymany przez policjantów na terenie Jedlicza. Pobrano mu krew do badań na zawartość środków odurzających i osadzono w policyjnym areszcie.

Czynności w tej sprawie wykonują funkcjonariusze z KMP w Krośnie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Krośnie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.