Akademia Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno zaprasza na IV Galę, która odbędzie się 28 maja 2022 roku o godzinie 18:00 na hali sportowej MOSiR Krosno.
- Gala jest bardzo ważnym wydarzeniem na skalę całego Podkarpacia. Przyjeżdżają na nią nie tylko mieszkańcy Krosna, ale także dalszych okolic. Impreza ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych, którzy przybywają oglądać naszych podopiecznych. Jest to najważniejsze wydarzenie w sezonie zarówno dla tancerzy jak i trenerów. To podsumowanie całego roku naszej ciężkiej pracy oraz efektów, jakie udało się osiągnąć. Na ten moment przygotowujemy się cały rok i nie możemy doczekać się, aby pokazać Wam efekty. Chcemy, aby ta gala była wyjątkowa, a każdy okoliczny mieszkaniec się o niej dowiedział - mówi właścicielka Akademii Fragolin Katarzyna Stec.

W trakcie jej trwania będzie można zobaczyć wszystkich podopiecznych Akademii prezentujących kilkadziesiąt prezentacji. Wstęp na galę jest bezpłatny. Oprócz samych występów na gości czekać będzie wiele niespodzianek i atrakcji.

plakat IV gali Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.