Cellfast Wilki Krosno wydały komunikat w sprawie biletów z meczu Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra rozstrzygniętego jako walkower dla drużyny gości.
Prezentujemy jego pełną treść.


W związku z decyzją Jury meczu z dnia 15.05.2022 Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra odnośnie nałożenia na krośnieński klub walkowera spotkanie nie doszło do skutku. Niestety mecz został rozstrzygnięty jako porażka naszej drużyny 0:40 co wiąże się z olbrzymimi stratami klubu Wilki Krosno.

Wszystkie bilety z powyższego spotkania zachowują ważność i będą obowiązywać na pierwszy mecz fazy play-off sezonu 2022 na krośnieńskim stadionie, tj. ćwierćfinał rozgrywek. Bezpłatne wejście na pierwsze spotkanie fazy finałowej na krośnieńskim stadionie zachowają również wszyscy posiadacze karnetów numerowanych (z przypisanym krzesełkiem) oraz karnetów nienumerowanych.

Osoby, które zakupiły bilet nienumerowany za pośrednictwem portalu kupbilet.pl proszone są o ponowny wydruk biletu i zachowanie go do terminu ćwierćfinałowego meczu na krośnieńskim stadionie. Kibice, którzy zakupili bilet w salonach Empik lub Kolporter proszone są o przysłanie e-maila ze swoimi imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu na adres e-mail: biuro@wilkikrosno.pl

Osoby, które zakupiły bilet w siedzibie klubu lub w kasach stadionu mogą zwrócić wejściówkę w Fan Shopie Wilków na stadionie przy Legionów 1. Z kolei bilety zakupione w internecie w portalu kupbilet.pl można zwrócić tylko kontaktując się bezpośrednio z własnego konta w serwisie kupbilet.pl z administracją tego portalu. Zwrot wejściówek w klubie i w portalu kupbilet.pl możliwy jest do dnia 31.05.2022.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.