17 maja na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Bursaki w Krośnie odbył się "I Memoriał pamięci Krzysztofa Gierlasińskiego", nauczyciela wychowania fizycznego w "Szpetnarze".
Społeczność Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Krośnie uczciła pamięć Krzysztofa Gierlasińskiego, wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego, kibica siatkówki, inicjatora wielu imprez sportowych dla młodzieży.

Zdjęcie Krzysztofa Gierlasińskiego

Krzysztof Gierlasiński zmarł 8 maja 2021 roku na trasie Biegu Konstytucji 3 Maja zorganizowanego w Rydzowie w powiecie mieleckim.

I Memoriał pamięci Krzysztofa Gierlasińskiego

- Krzysiu, bo tak do niego zwracaliśmy się w pracy, dał się poznać jako wspaniały pedagog, wychowawca, przyjaciel. Jako osoba, która słowem pouczała a czynem pociągała rzeszę młodych osób. Od jego śmierci minął rok, jednak w pamięci nauczycieli, pracowników, a także uczniów i absolwentów pozostaje ciągle żywy. Myślę, że tak zostanie - powiedziała Agata Betlej, zastępca dyrektora ZSP nr 2 w Krośnie.

I Memoriał pamięci Krzysztofa Gierlasińskiego

Na cześć Krzysztofa Gierlasińskiego 17 maja zorganizowano sportowy memoriał na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Bursaki.

I Memoriał pamięci Krzysztofa Gierlasińskiego

Uczniowie, a także nauczyciele rywalizowali w dwóch konkurencjach - biegach sztafetowych i zawodach nordic walking. Wynik nie był ważny, ważna była wspólna zabawa i pamięć o Krzysztofie. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.