Inicjatywa "Przyrodnicze Spektakle" zaproponowana przez grupę PRZYRODOmaniacy otrzymała dotację w ramach projektu na Karpackie inicjatywy lokalne finansowanego ze środków Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.
Grupa PRZYRODOmaniacy (Dorota Mróz, Anna Gładysiewicz, Krzysztof Such) realizują projekt "Przyrodnicze Spektakle" mający na celu między innymi promowanie gmin Rymanów i Iwonicz-Zdrój.

"Przyrodnicze Spektakle" otrzymały dotację w ramach projektu na Karpackie inicjatywy lokalne finansowanego ze środków Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Projekt prowadzi Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia "Pro Carpathia" z siedzibą w Rzeszowie. Patronem grupy i beneficjentem równocześnie jest Lokalna Organizacja Turystyki "Beskid Niski".

27 maja 2022 r. w Galerii Sztuki w Rymanowie-Zdroju odbędzie się pierwsza część projektu "W Krainie Podkowca - o nietoperzach i ich ochronie". W godz. 18:30 - 20:00 zaplanowano prezentację, animacje oraz aktywne zajęcia o nietoperzach, a od godz. 20:30 do 21:00 obserwację wylotów nietoperzy. Pierwsza część została przygotowana przy współpracy z GOK w Rymanowie, GOK w Iwoniczu-Zdroju oraz Stowarzyszeniem "Nasz Rymanów".

O nietoperzach i ich ochronie. PRZYRODOmaniacy zapraszają do Rymanowa-Zdroju

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.