Zespół Orzekający nr 3 w Krośnie Wydziału Gier Podkarpackiego ZPN wydał nowy komunikat dotyczący rozgrywek.
Zawody o mistrzostwo klasy "O" seniorów z dnia 15.05.2022 "Tempo" Nienaszów - "Szarotka" Uherce Zespół Orzekający nr 3 Wydziału Gier zweryfikował 3 - 0 vo na korzyść drużyny z Nienaszowa. Drużyna "Szarotka" Uherce nie stawiła się na zawody. Za niestawienie się na zawody Regulamin Rozgrywek w § 25, ust. 8, ppkt 2 nakazuje weryfikację meczu walkowerem na korzyść drużyny przeciwnej. Na klub "Szarotka" Uherce nakłada się opłatę regulaminową w kwocie 500,- zł. Załącznik nr 4, pkt 7 Regulaminu Rozgrywek.

Zespół Orzekający nr 3 Wydziału Gier Podkarpackiego ZPN zawody o mistrzostwo klasy "A" seniorów z dnia 15.05.2022 LKS Bukowsko - LKS Pisarowce za zdekompletowanie drużyny z Pisarowiec zweryfikował 3 - 0 vo na korzyść drużyny z Bukowska. Z tego powodu sędzia zawodów zakończył zawody przed upływem regulaminowego czasu gry. Zawody zostały przerwane z winy klubu Wrzos Krempna i z tego tytułu Regulamin Rozgrywek § 25, pkt 8, ppkt 9) nakazuje weryfikację meczu walkowerem na korzyść drużyny przeciwnej. Na klub LKS Pisarowce nakłada się opłatę regulaminową w wysokości 300 ,- zł. Załącznik nr 4, pkt 7 określa wysokość opłaty regulaminowej.

Zespół Orzekający nr 3 Wydziału Gier Podkarpackiego ZPN zawody o mistrzostwo klasy "B" seniorów z dnia 15.05.2022 Wisłoka Niegłowice - Wrzos Krempna za zdekompletowanie drużyny z Krempnej zweryfikował 3 - 0 vo na korzyść drużyny z Niegłowic. Z tego powodu sędzia zawodów zakończył zawody przed upływem regulaminowego czasu gry. Zawody zostały przerwane z winy klubu Wrzos Krempna i z tego tytułu Regulamin Rozgrywek § 25, pkt 8, ppkt 9) nakazuje weryfikację meczu walkowerem na korzyść drużyny przeciwnej. Na klub Wrzos Krempna nakłada się opłatę regulaminową w wysokości 200 ,- zł. Załącznik nr 4, pkt 7 określa wysokość opłaty regulaminowej.

Zawody o mistrzostwo klasy "A" juniorów starszych z dnia 14.05.2022 Iskra Przysietnica - Grodzisko Wietrzno Zespół Orzekający nr 3 Wydziału Gier zweryfikował 3 - 0 vo na korzyść drużyny z Przysietnicy. Drużyna z Wietrzna nie stawiła się na zawody. Za niestawienie na zawody Regulamin Rozgrywek w § 25, ust. 8, ppkt 2 nakazuje weryfikację meczu walkowerem na korzyść drużyny przeciwnej. Na klub Grodzisko Wietrzno nakłada się opłatę regulaminową w kwocie 200 ,- zł. Załącznik nr 4, pkt 7 Regulaminu Rozgrywek.

Zawody o mistrzostwo klasy "A" juniorów starszych z dnia 14.05.2022 Orzeł Bieździedza - Zorza Łęki Dukielskie Zespół Orzekający nr 3 Wydziału Gier zweryfikował 3 - 0 vo na korzyść drużyny z Bieździedzy. Drużyna z Łęk Dukielskich nie stawiła się na zawody. Za niestawienie na zawody Regulamin Rozgrywek w § 25, ust. 8, ppkt 2 nakazuje weryfikację meczu walkowerem na korzyść drużyny przeciwnej. Na klub Zorza Łęki Dukielskie nakłada się opłatę regulaminową w kwocie 300,- zł. Załącznik nr 4, pkt 7 Regulaminu Rozgrywek.

Zespół Orzekający nr 3 Wydziału Gier Podkarpackiego ZPN zawody o mistrzostwo klasy Trampkarzy z dnia 14.05.2022 Zamczysko Odrzykoń - OLYMPIC2014 Zręcin za zdekompletowanie drużyny ze Zręcina zweryfikował 10 - 0 vo na korzyść drużyny z Odrzykonia. Z tego powodu sędzia zawodów zakończył zawody przed upływem regulaminowego czasu gry. Zawody zostały przerwane z winy klubu OLYMPIC2014 Zręcin i z tego tytułu Regulamin Rozgrywek § 25, pkt 8, ppkt 9) nakazuje weryfikację meczu walkowerem na korzyść drużyny przeciwnej. Na klub OLYMPIC2014 Zręcin nakłada się opłatę regulaminową w wysokości 100 ,- zł. Załącznik nr 4, pkt 7 określa wysokość opłaty regulaminowej.

Zawody o mistrzostwo klasy Trampkarzy z dnia 14.05.2022 Beskid Posada Górna - LKS Górki przez Zespół Orzekający nr 3 Wydziału Gier zostały zweryfikowane 0-3 vo na korzyść drużyny LKS Górki. W drużynie z Posady Górnej grali w meczu zawodnicy, którzy nie są uprawnieni do drużyny trampkarzy w systemie Extranet. Nieuprawnienie zawodnika w Extranecie do danej klasy czyni zawodnika nieuprawnionego do gry. Za grę zawodnika nieuprawnionego Regulamin Rozgrywek w § 25, ust. 8, ppkt 7 nakazuje zawody zweryfikować walkowerem na korzyść drużyny przeciwnej.

Zawody o mistrzostwo klasy Młodzików z dnia 13.05.2022 Sparta Izdebki - Start Rymanów przez Zespół Orzekający nr 3 Wydziału Gier zostały zweryfikowane 0-8 vo na korzyść drużyny Start Rymanów. W drużynie z Izdebek wystąpili w meczu zawodnicy, którzy nie są uprawnieni do drużyny młodzików w systemie Extranet. Nieuprawnienie zawodnika w Extranecie czyni zawodnika nieuprawnionego do gry. Za grę zawodnika nieuprawnionego Regulamin Rozgrywek w § 25, ust. 8, ppkt 7 nakazuje zawody zweryfikować walkowerem na korzyść drużyny przeciwnej.

Zawody o mistrzostwo klasy "A" juniorów młodszych z dnia 14.05.2022 Orzeł Faliszówka - Polonia Kopytowa Zespół Orzekający nr 3 Wydziału Gier zweryfikował 0 - 3 vo na korzyść drużyny z Kopytowej. Drużyna z Faliszówki nie stawiła się na zawody. Za niestawienie na zawody Regulamin Rozgrywek w § 25, ust. 8, ppkt 2 nakazuje weryfikację meczu walkowerem na korzyść drużyny przeciwnej. Na klub Orzeł Faliszówka nakłada się opłatę regulaminową w kwocie 200,- zł. Załącznik nr 4, pkt 7 Regulaminu Rozgrywek.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.