Modernizacja i rozbudowa Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie, inwestycja zrealizowana przez Krośnieński Holding Komunalny w 2021 r., ma szansę na prestiżowy tytuł w konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI w." Zachęcamy do głosowania!
Inwestycja Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego z zakresu zagospodarowania odpadów komunalnych znalazła się w finale największego i najbardziej prestiżowego konkursu budowlanego w Polsce, który wytycza nowe trendy w budownictwie oraz promuje najlepsze modernizacje i nowe budowy w Polsce.

Modernizacja i rozbudowa Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie ma szansę zostać najciekawszą modernizacją ukończoną w 2021 roku i zdobyć tytuł "Modernizacja Roku". Oceny formalnej dokona profesjonalne jury, które niebawem będzie wizytować nasz obiekt, ale do jutra, tj. 20 maja 20222 r. trwa głosowanie w plebiscycie internetowym, który towarzyszy konkursowi.

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony: http://modernizacja.nazwa.pl/

Zachęcamy do głosowania!

To już ostatnia prosta i liczy się naprawdę każdy głos!

Partnerami w konkursie są firmy: AK Nova Sp z o.o. z Poznania, Sutco-Polska Sp z o.o. z Katowic, Ecol-Unicon Sp. z o.o. z Gdańska, PRID Krosno S.A. oraz SUEZ Consulting - SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce - wykonawcy oraz inżynierowie modernizacji i rozbudowy Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie.

Plakat głosowania

~Stanisław

20-05-2022 20:44 14 9

Jestem za.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.