W dniach 21 i 22 maja br. będą całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego i pieszego, na czas rozgrywania Górskiego Wyścigu" Prządki 2022", drogi na terenie gminy Korczyna.
Komenda Miejska Policji w Krośnie informuje, że w dniach 21 i 22 maja br. (sobota - niedziela) w godz. od 6.00 do 20.00 będą całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego i pieszego, na czas rozgrywania Górskiego Wyścigu" Prządki 2022", drogi na terenie gminy Korczyna w miejscowościach - Korczyna, Czarnorzeki i Węglówka. Wyścig odbywa się w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Drogi, które będą zamknięte:
• DW 991 Lutcza - Krosno na odcinku Korczyna Rynek - Czarnorzeki - Węglówka skrzyżowanie,
• DP 1962R Krosno - "Głębokie" - Czarnorzeki - Jasienica Rosielna na odcinku od kościoła w Czarnorzekach do skrzyżowania z droga wojewódzką Nr 991,
• DP 1966R Korczyna - Jabłonica na odcinku Korczyna od ronda do skrzyżowania z drogą wojewódzką Nr 991,

Policja apeluje do kierujących i pieszych o stosowanie się do wprowadzonych objazdów i poleceń policjantów i osób funkcyjnych zabezpieczających rajd.

Zorganizowane i zalecane objazdy drogi wojewódzkiej nr 991 Lutcza - Krosno:
• z Krosna do Rzeszowa. Początek objazdu w Krośnie na skrzyżowaniu ulicy Korczyńskiej z ul. Stapińskiego. Następnie ul. Stapińskiego, Wisze do Krościenka Wyżnego i dalej do drogi nr 9 w kierunku Rzeszowa.
• z Rzeszowa do Krosna. Początek objazdu w miejscowości Lutcza, skrzyżowanie drogi krajowej nr 19 z drogą wojewódzką nr 991. Dojazd drogą krajową nr 9 do miejscowości Iskrzynia, następnie drogą powiatową nr 1973R do Krosna.
• z Węglówki do Krosna przez Wysoką Strzyżowską. Początek objazdu w miejscowości Węglówka przy Kościele drogą powiatową przez wieś do drogi wojewódzkiej, następnie drogą wojewódzką 990 do Krosna.

Objazdy zostaną oznakowane tablicami: znak drogowy F-8 i F-9.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.