Rolnik z Korczyny wyznaczył nagrodę w wysokości tysiąca złotych za pomoc w ustaleniu crossowca, który zniszczył jego uprawę.
Mówi się, że motocykliści są zmorą kierowców. Zmorą leśników są quadowcy i crossowcy, którzy na swoich ryczących maszynach jeżdżą po lasach płosząc zwierzynę, niszczą ścieżki i drogi leśne. Są też zmorą rolników, niszczą plony i bezmyślnie rozjeżdżając obsiane pola.

Film nagrany przez rolnika z Korczyny w ostatnich godzinach szerokim echem odbił się w Internecie. Uzyskał tysiące udostępnień w różnych serwisach i setki komentarzy przyznających mu rację.

Widać na nim crossowca pędzącego przez obsiane pole. - Od dłuższego czasu mamy problem z ludźmi, którzy niszczą nasze plantacje. Jeżdżą autami terenowymi, crossami - przyznaje rolnik w opublikowanym filmie, dodając jednocześnie, że podczas próby zatrzymania crossowca uszkodził swój samochód.

Rolnik wyznaczył nagrodę w wysokości tysiąca złotych za pomoc w ustaleniu crossowca, który niszczy jego uprawę.

Film poniżej:

Nagroda 1000 zł i pełna anonimowość. Proszę wszystkich o udostępnianie tego nagrania

Nagroda 1000 zł i pełna anonimowość.
Proszę wszystkich o udostępnianie tego nagrania.

Opublikowany przez Gospodarstwo Rolne Urbanek Andrzej Piątek, 20 maja 2022

~Bot sure

24-05-2022 11:09 15 11

Z Zagórza są czy z widokowej?
Odpowiedz

~broneczek

24-05-2022 08:22 17 9

nie znam typa ale ja jadąc od wierzy telewizyjnej w czarnorzekach w lesie mi przed oczy wyskoczył z lasu podobnie jadąc tam nie wieże widokową od kościoła też w lesie ledwo wyhamowałem w obu przypadkach
Odpowiedz

~Egon

22-05-2022 17:23 20 28

Parę linek na słupkach i sami pospadają. Na pewno z daleka nie przyjechali, trzeba poszukać po okolicy.
Odpowiedz

~wirus

22-05-2022 17:14 9 11

Bardzo dobrze, ścigać hołotę na motorach i quadach jeżdżących po lasach, polach uprawnych, rozjeżdżających uprawy. Lać czym popadnie, tak, żeby zapamiętali na całe życie. Ludzie posiadają telefony więc powinni nagrywać takich cwaniaczków schowanych po kaskami i udostępniać nagrania w internecie. Temu gościowi polecam założyć linkę przez pole, niech się sk...synek nadzieje, więcej nie pojedzie, no i będzie wiadomo kto to jest.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.