Reprezentanci Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu zwycięzcami I Turnieju o Puchar Przewodniczącego Organizacji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego w piłce siatkowej.
W sobotę 21 maja w hali widowiskowo-sportowej GOSiR w Jedliczu odbył się "I Turniej o Puchar Przewodniczącego Organizacji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego w piłce siatkowej - Jedlicze 2022". Organizatorem turnieju był zarząd Organizacji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego przy wsparciu Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu oraz Burmistrza Gminy Jedlicze.

W zawodach wzięło udział 9 drużyn. Zostały one podzielone na dwie grupy, w których rywalizowały ze sobą w systemie "każdy z każdym". Następnie drużyna z pierwszego miejsca grupy I grała z zespołem z drugiego miejsca grupy II i na odwrót. Zwycięzcy meczów rozegrali finał a przegrani grali o miejsce trzecie.

Turniej siatkówki w Jedliczu

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu (OM NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Małopolskiego)
2. Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie
3. Oddział Prewencji Policji w Rzeszowie
4. Komenda Miejska Policji w Krośnie (OM NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego)
5. Komenda Powiatowa Policji w Lesku
6. Komenda Miejska Policji w Krośnie
7. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
8. Komenda Powiatowa Policji w Sanoku
9. Laboratorium Kryminalistyczne Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Aleksandra Barańska z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, a najlepszym zawodnikiem Łukasz Bułatek z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie.

Wśród wręczających nagrody był Tadeusz Majchrowicz zastępca przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność", Przewodniczący Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" w Krośnie a także Zastępca Przewodniczącego Zarządu Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" Krzysztof Fal i Przewodniczący Organizacji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego Marcin Pawlus wraz z zastępcą Arturem Głodem i Jackiem Kozdrójem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.