Laureaci konkursu wiedzy o Unii Europejskiej wraz z przedstawicielami Młodej Lewicy wzięli udział w wyjeździe do Belgii zorganizowanym przez posła do Parlamentu Europejskiego Roberta Biedronia.
W konkursie wiedzy o Unii Europejskiej wzięli uczniowie szkół średnich z terenu byłego województwa krośnieńskiego i przemyskiego.

Wycieczka do Brukseli z Robertem Biedroniem

Prace oceniane były przez komisję konkursową w składzie: Łukasz Rydzik - asystent Roberta Biedronia, Agata Diduszko-Zylewska - asystentka Roberta Biedronia, Zuzanna Pabian - koordynatorka Młodej Lewicy w okręgu 22, Karolina Hendzel- szefowa pionu medialnego podkarpackiej Młodej Lewicy oraz Jakub Przybyłowski.

Wycieczka do Brukseli z Robertem Biedroniem

Laureaci konkursu wraz z działaczkami i działaczami Młodej Lewicy w dniach 9-13 maja uczestniczyli w wyjeździe do Belgii zorganizowanym przez Roberta Biedronia. Głównym punktem była wizyta w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Rozpoczęła się ona od wykładu na temat funkcjonowania Instytucji Unii Europejskiej. Po wykładzie uczestnicy wzięli udział w spotkaniu z Robertem Biedroniem, mogli też zobaczyć sale obrad plenarnych.

Wycieczka do Brukseli z Robertem Biedroniem

W Brukseli goście Roberta Biedronia mogli również obejrzeć największe atrakcje tego miasta. W ciągu kilkudniowego pobytu zwiedzili także Brugię oraz Waterloo.

~Kross

26-05-2022 09:18 12 10

Czytaj, po prostu czytaj. Tam były realia, a tu - ideologia. No i możliwość zarażenia małpią ospą...
Odpowiedz

~sw

25-05-2022 21:36 15 9

Jak Poręba brał do Brukseli to super a jak Biedroń to be. Czysta głupota. Młodzi ludzie przede wszystkim mogli obejrzeć Brukselę, co biorąc pod uwagę zarobki w Polsce nie byłoby łatwo sfinansować z własnej kieszeni
Odpowiedz

~Normalny

25-05-2022 16:35 9 15

Pranie mózgu lewackim myśleniem od najmłodszych lat!
Później zdziwienie, że jest coraz gorzej, ale skoro młodzi mają wpychane siano w głowy, a nie normalne, krytyczne myślenie!
Odpowiedz

~Janek

25-05-2022 12:04 10 14

Dzieci, co wy robicie, gdzie wy macie oczy, że tak się dajecie manipulować cwaniakom!?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.