Po śmierci 14-latka porażonego prądem rodzina chłopca wydała oświadczenie. Prosi również o powstrzymanie się od komentarzy pod informacjami.
Oświadczenie rodziny po śmierci 14-letniego chłopca (pełna treść):

"Wczoraj (25.05) ok godz.13 zginął mój brat, syn, wnuk, prawnuk, kuzyn, przyjaciel. 14-latek, o którym pisze całe Krosno. Wielu z was go nie zna... ale ci co znają wiedzą jaki był... Młody chłopak pełen pasji, który brał udział w akcji, walcząc o rolkowisko dla wszystkich dzieciaków i dorosłych w Krośnie... Był tancerzem w tutejszym zespole tanecznym Kleks. Zapalonym łyżwiarzem "wyczynowym" na krośnieńskim lodowisku (przy czym nikomu krzywdy nie robił). Grał w kręgle z bardzo dobrymi wynikami zarówno w drużynie, jak i indywidualnie. Kochał grać w siatkówkę. Interesował się robotyką i informatyka. Wielką radość, również, dawała mu gra w szachy (a zwłaszcza ogrywanie wielu dorosłych osób). Zawsze miał swoje zdanie i nie bał się go wyrażać. Mimo jednorazowego wybryku tragicznego w skutkach był bardzo mądrym dzieckiem, którego interesowało wszystko co się dzieje na świecie. Nazywał się Wiktor Trybus.
Dziękujemy za życzliwość i wsparcie."


Rodzina prosi jednocześnie o powstrzymanie się od komentarzy pod informacjami.

~Manek

26-05-2022 23:10 7 7

Kondolencje dla całej rodziny. Chłopak był w wieku mojej córki. Nie mogę sobie wyobrazić co teraz przeżywacie. Bardzo mi przykro.
Odpowiedz

~Śmierć 14 latka

26-05-2022 13:29 20 17

Wieczne Odpoczywanie racz Mu dać Panie
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.