Iwonicz. Kierujący samochodem marki Renault stracił panowanie nad kierownicą i po uderzeniu w ogrodzenie dachował.
Do wypadku doszło po godzinie 20:00 w dniu 26 maja w Iwoniczu na ul. Długiej. Wstępnie wiadomo, że kierujący samochodem marki Renault, na tablicach rejestracyjnych z powiatu jasielskiego jadąc od strony Iwonicza-Zdroju na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą.

Samochód zjechał z jezdni, uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji a następnie dachował. W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierujący renault. Mężczyzna podróżował sam. Kierujący trafił pod opiekę przybyłego na miejsce zespołu ratownictwa medycznego i został przetransportowany do szpitala.

Wypadek w iwoniczu na Długiej

Na miejscu interweniowali strażacy z JRG PSP Krosno i OSP Iwonicz. Ulica Długa w Iwoniczu na czas działań służb ratowniczych była całkowicie zablokowana. Następnie przed godziną 21 wprowadzono ruch wahadłowy.

[AKTUALIZACJA]


- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 52-letni mieszkaniec gminy Chorkówka kierujący renaultem, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, uszkadzając ogrodzenie jednej z prywatnych posesji, po czym samochód dachował. Mężczyzna podróżował sam. W wyniku zdarzenia doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyzny, a kierowany przez niego samochód został odholowany na parking strzeżony. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia - poinformował w piątek podkom. Paweł Buczyński krośnieńskiej policji.

Zobacz zdjęcia z miejsca zdarzenia:

~antypijak

27-05-2022 19:20 74 85

Gdzie ci ludzie mają rozum? Gdyby ktoś tam przechodził ten łobuz mógł go zabić. Karać i to surowo takich nieodpowiedzialnych ludzi.
Odpowiedz

~Mieszkaniec

27-05-2022 12:13 76 64

Wyścigi w Iwoniczu to codzienność. Starach chodnikiem iść i słuszny, jak widać ...
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.