Jedna osoba nie żyje, a jedna została poszkodowana w wyniku przewrócenia się traktora.
Trwa wyjaśnianie okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło przed godz. 9 w okolicach zielonego szlaku Rymanów Zdrój - Przymiarki - Iwonicz Zdrój.

W wyniku przewrócenia się traktora jedna osoba zginęła, a jedna została ranna. Na miejscu pracują służby ratunkowe, lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

wypadek traktora

Więcej informacji wkrótce.

[AKTUALIZACJA]


- Dziś przed godz. 9, służby ratownicze zostały zaalarmowane o zdarzeniu z udziałem ciągnika rolniczego na szlaku pomiędzy Rymanowem Zdrój a Bałucianką. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 64-letni kierujący ciągnikiem typu sam, podczas zjazdu ze zniesienia, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego doszło do przewrócenia się ciągnika. W wyniku odniesionych obrażeń, kierujący zmarł. Podróżujący z nim pasażer został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia - poinformował podkom. Paweł Buczyński krośnieńskiej policji.


~rr

29-05-2022 22:56 64 61

Kolejny lewak który chce wszystko regulować zakazami i nakazami... NIC NIE ZASTĄPI ZDROWEGO ROZSĄDKU. Jak sam lubisz mieć Pana to proszę, ale ode mnie wara
Odpowiedz

~Gibalski

27-05-2022 19:27 72 56

Czyżby znowu się zaczęło? W ub. roku zginęło kilku traktorzystów przygniecionych przez wywrócony ciągnik. Jeśli nie wprowadzi się obowiązku posiadania kabiny we wszystkich traktorach. Takich nieszczęść może być więcej.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.