30-letnia kobieta została poszkodowana w wyniku zderzenia dostawczego volkswagena z ciężarowym volvo w Grabownicy Starzeńskiej k. Brzozowa.
26 maja po godz.10, dyżurny brzozowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Grabownicy Starzeńskiej.

- Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 30-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego, kierująca volkswagenem, jadąc od strony Dynowa, nie upewniła się czy bezpiecznie może wykonać manewr skrętu w lewo i doprowadziła do zderzenia z kierującym volvo, 48-letnim mieszkańcem powiatu krośnieńskiego, który ją w tym czasie wyprzedzał - poinformowała asp. sztab. Monika Dereń z KPP w Brzozowie.

W wyniku zderzenia się pojazdów kierująca volkswagenem doznała obrażeń i wymagała konsultacji lekarskiej. Kobieta karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznała okazały się nie groźne.

Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierujących pojazdami, oboje byli trzeźwi.

Sprawczyni kolizji, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.