Do przerwy Zamczysko Odrzykoń remisowało bezbramkowo z outsliderem z Uherzec, który przyjechał na dzielny mecz klasy okręgowej bez zawodnika rezerwowego. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie

Zamczysko Odrzykoń - Szarotka Uherce 4-0 (0-0)

1-0 Daniel Stanisz (59 min.), 2-0 Kacper Sokołowski (69 min.), 3-0 Jakub Dziadosz (74 min.), 4-0 Tomasz Bardzik (87 min. - wolny)

Z mecuz Zamczysko Odrzykoń - Szarotka Uherce

Zamczysko Odrzykoń: Damian Kozioł - Bartosz Lenart, Ryszard Zaremba, Wiktor Latkiewicz, Patryk Orzechowski (51 Tomasz Bardzik), Oskar Cierpiak (78 Krystian Okólski), Kacper Sokołowski, Mateusz Głód (70 Piotr Bryś), Łukasz Stec (46 Jakub Dziadosz), Daniel Stanisz (78 Paweł Godek), Kacper Latkiewicz. Trener: Andrzej Paszek.

Szarotka Uherce: Dominik Pasierbowicz - Piotr Sędzimir, Tomasz Hańczyk, Piotr Jaremczuk, Kamil Weremiński, Nikodem Janusz, Michał Wanielista, Gabriele Fezza, Daniel Chlebicki, Bogdan Kwaśnik, Miłosz Dobrowolski. Trener: Bogdan Kwaśnik.