W sobotni (4.06) poranek na skrzyżowaniu w Krośnie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Policjanci ustalają okoliczności zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło dziś (4.06) na skrzyżowaniu ulic Podkarpacka, Składowa i Czajkowskiego w Krośnie.

Wypadek w Krośnie

Kierujący samochodem osobowym marki Honda jechał ulicą Podkarpacką w kierunku Jasła, kierująca renault ulicą Podkarpacką w kierunku ulicy Czajkowskiego. Doszło do zderzenia czołowego obu pojazdów.

Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej, trzy zespoły ratownictwa medycznego i policjanci. Łącznie pojazdami podróżowało 5 osób.

[AKTUALIZACJA]


Wstępnie wiadomo, że sprawcą zdarzenia był kierujący hondą, który wjeżdżając na skrzyżowanie, zignorował czerwone światło. Do szpitala przewiezione zostały trzy osoby.

~Gibalski

04-06-2022 12:30 19 19

Trzeba być niespełna rozumu, żeby z taką prędkością i w dodatku na czerwonym świetle wjeżdżać na skrzyżowanie. Należy niezwłocznie uruchomić tutaj wyłączone fotoradary. Dobre by było zastosowanie sekundnika podającego czas trwania sygnału, ale niestety na takim skrzyżowaniu jest to niemożliwe.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.