Jedna osoba została poszkodowana w wypadku na DK19 w Komborni.
Wypadek wydarzył się w sobotę (4 czerwca) około godziny 11:00 w Komborni (gm. Korczyna) na DK19. Doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z busem.

Wypadek w Komborni

W wypadku poszkodowany został kierujący busem, mężczyzna był zakleszczony w pojeździe. Strażacy, aby go wydostać musieli użyć specjalistycznego sprzętu.

Droga krajowa nr 19 jest zablokowana.

[AKTUALIZACJA]


Wstępne ustalenia wskazują, że sprawcą wypadku jest kierujący busem, który na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie czołowo zderzył się z tirem.

Jak informuje policja utrudnienia na DK 19 mogą potrać około 2 godzin. Policjanci samochody osobowe kierują na objazdy w miejscowości Jasienica Rosielna i Miejsce Piastowe.

[AKTUALIZACJA]


75-letni mężczyzna z powiatu zamojskiego kierujący busem zmarł w szpitalu.

~kierowca

06-06-2022 19:50 74 70

Tam jest zawsze po deszczu lodowisko. Wystarczy na próbę lekko depnąć na hamulec i się przekonać.Kto zna ten odcinek to uważa a kto nie zna to czasem tak się dzieje.
Odpowiedz

~driver57

04-06-2022 20:56 69 74

Kierujący busem stracił panowanie nad pojazdem ponieważ prawdopodobnie na jezdni była rozlana śliska substancja. Jeśli to okaże się prawdą należy w tym miejscu zapytać - kto odpowie za to? Przecież codziennie widać coś rozlanego na jezdni, plamy po olejach itp. Dlaczego zarządzający drogą nigdy nie ponoszą odpowiedzialności za jej stan?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.