Szkoła Podstawowa nr 4 i Przedszkole Miejskie nr 1 w Krośnie zaprosili na "Sielsko-anielski" piknik. Miał być na trawie, ale deszczowa pogoda częściowo pokrzyżowała plany organizatorów.
Miejski Zespół Szkół nr 7 w Krośnie, czyli Szkoła Podstawowa nr 4 i Przedszkole Miejskie nr 1, zorganizował w sobotę (4 czerwca) rodzinny piknik. Mimo, iż deszczowa pogoda sprawiła, że większość atrakcji, planowanych wcześniej na terenach zielonych przy szkole, musiała zostać przeniesiona do budynku szkoły, to i tak było radośnie i rodzinnie. A wszystko dzięki społeczności MZS nr 7, czyli dzieci, młodzieży, nauczycieli i pracowników oraz rodziców.

Rodzinny piknik w SP nr 4 w Krośnie

Na uczestników pikniku czekało wiele atrakcji. Nie zabrakło między innymi pokazów, konkursów, zajęć plastycznych i muzycznych, występów wokalnych i tanecznych. Można było też wziąć udział w sesji fotograficznej, skosztować ciast i kiełbaski z grilla.

Rodzinny piknik w SP nr 4 w Krośnie

Wśród gości pikniku w SP nr 4 w Krośnie znaleźli się przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Kubit, zastępca prezydenta Bronisław Baran, a także radni Anna Dubiel i Witold Skiba.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.