Duzi i mali świetnie się bawili podczas Rodzinnego Pikniku w Świerzowej Polskiej z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki.
W sobotę (4 czerwca) w Świerzowej Polskiej w sali gimnastycznej i na placu obok odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki.

Piknik Rodzinny w Świerzowej Polskiej

Organizatorem wydarzenia była Rada Rodziców wspólnie z dyrekcją szkoły i gronem pedagogicznym.

Piknik Rodzinny w Świerzowej Polskiej

Szereg atrakcji przygotowanych przez organizatorów sprawił, że nikt się nie nudził. Ze względu na niepewną pogodę ich część przeniesiono do sali gimnastycznej. Przed rodzicami zaprezentowały się przedszkolaki i uczniowie szkoły podstawowej, w przerwach wystąpili tancerze i grupa akrobatyczna. Swoje umiejętności zaprezentowali też młodzi judocy z UKS Jasiołeczka. Gwoździem imprezy był pokaz magii w wykonaniu profesjonalnego iluzjonisty Tomasza Soji, uczestnika IV edycji programu "Mam talent". Jego sztuczki wprawiły w podziw także dorosłych widzów.

Piknik Rodzinny w Świerzowej Polskiej

Na zewnątrz czekały dmuchane zamki, a główną atrakcją były loty balonem na uwięzi. Piknik odwiedzili też motocykliści i strażacy z lokalnej OSP.

Piknik Rodzinny w Świerzowej Polskiej

Dzięki zaangażowaniu wielu osób nikt z pikniku nie wyszedł głodny. Serwowano kiełbaski z grilla, zapiekanki i pierogi przygotowane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich. W wersji na słodko były lody, wata cukrowa, soki i ciastka w wielu wariantach. I to wszystko za darmo.

Piknik Rodzinny w Świerzowej Polskiej

- Tym piknikiem chcieliśmy pokazać, że jeżeli Rada Rodziców coś robi i są osoby chętne do współpracy, to można zrobić wiele, pozyskać sponsorów i dać dzieciom wiele za darmo. Część środków pozyskaliśmy z zabawy ostatkowej, inną część ze składek na radę rodziców a większość od sponsorów - mówi Maciej Faber, przewodniczący Rady Rodziców w Zespole Szkół w Świerzowej Polskiej.

Zobacz zdjęcia z pikniku:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.