W miejscowości Sanoczek kierujący renaultem zjechał z jezdni i wjechał do rowu. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy.
W minioną sobotę (4 czerwca) około godziny 14.30, Komenda Powiatowa Policji w Sanoku została powiadomiona o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Sanoczek w powiecie sanockim. Na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący renaultem zjechał z jezdni, wjechał do rowu i zatrzymał się na pobliskim polu.

- W pobliżu pojazdu policjanci zastali mężczyznę, który w chwili zdarzenia mógł kierować samochodem. Funkcjonariusze sprawdzili stan jego trzeźwości. Badanie wykazało, że 44-letni mieszkaniec powiatu sanockiego był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad promil alkoholu. Ponadto okazało się, że samochód, którym się poruszał, nie ma aktualnych badań technicznych - poinformowała kom. Monika Hędrzak z KPP w Sanoku.

Mężczyzna początkowo zaprzeczał, aby to on kierował pojazdem. Mieszkaniec powiatu sanockiego został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. 44-latek przyznał się do przedstawionego mu zarzutu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Mężczyzna nie uniknie także odpowiedzialności za popełnione wykroczenia.

~antypijak

06-06-2022 22:50 39 40

Boże ilu to pijoków jeździ po drogach to strach przechodzić i wypuszczać dzieci z domu.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.