Pod hasłem "Podkarpacka Stolica Dzieci" w Rymanowie-Zdroju odbyła się plenerowa impreza dla dzieci.
Uzdrowisko Rymanów zamieniło się po raz kolejny w Podkarpacką Stolicę Dzieci.

W Parku Zdrojowym w Rymanowie-Zdroju odbyła się w niedzielę 5 czerwca impreza promująca uzdrowisko jako miejsce, w którym leczeni są mali kuracjusze. Jej organizatorem było Uzdrowisko Rymanów S.A.

Dzień Dziecka w Rymanowie-Zdroju

Po oficjalnych powitaniach i podziękowaniach przed amfiteatr wjechał tort gigant Mistrza Świata Cukierników Roberta Wołczańskiego i świętowanie rozpoczęło się na dobre.

Dzień Dziecka w Rymanowie-Zdroju

Przepiękna słoneczna pogoda sprawiła, że przez kilka godzin niedzielnego popołudnia spędzonego w Rymanowie-Zdroju nie można było się nudzić. Można było odwiedzić miasteczko policyjne, odbył się pokaz ratownictwa wysokościowego i pokaz baniek mydlanych w wykonaniu artystów na szczudłach. Na dzieci czekała dmuchana zjeżdżalnia i tor przeszkód, wata cukrowa, grill i stanowiska, na których malowano twarze i robiono tatuaże brokatowe.

Na scenie amfiteatru wystąpili młodzi i starsi artyści z Rymanowa i Rzeszowa. Rozstrzygnięto konkurs plastyczny. Odbył się także koncert Michała Matuszewskiego, finalisty programu "Must Be the Music. Tylko muzyka" i uczestnika "The Voice of Poland".

Dzień Dziecka w Rymanowie-Zdroju

Impreza była objęta honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla. Patronat medialny objął portal terazkrosno.pl

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.