Na zalewie Chlebianka w Jedliczu odbyły się Amatorskie Zawody Spławikowe.
W niedzielę 5 czerwca na zalewie Chlebianka w Jedliczu odbyły się Amatorskie Zawody Spławikowe.

Impreza cyklicznie organizowana przez Gminę Jedlicze, Koło Wędkarskie "Jasiołka" oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu w ramach gminnych obchodów Dnia Dziecka.

Łącznie w kategorii dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat wystartowało 27 zawodników i zawodniczek.

Zawody wędkarskie w Chlebnej

Zwycięzcą okazał się Alan Bożek, drugie miejsce zajął Tomasz Wojciechowski, a na trzecim stopniu podium stanął Bartosz Znój. Kolejno czwarte miejsce zajął Paweł Korzeniowski, piąte Marcel Zajechowski, natomiast na szóstym miejscu uplasowała się zwyciężczyni z poprzedniego roku Magdalena Furmańska.

Partnerem wydarzenia był ORLEN Południe S.A.