W najbliższą niedzielę (12 czerwca) na Placu Dietla w Iwoniczu-Zdroju odbędzie się piknik rodzinny z okazji Święta Ludowego. Gościem Honorowym będzie wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski
Dariusz Sobieraj, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju zapraszają w najbliższą niedzielę do Iwonicza-Zdroju na piknik rodzinny z okazji święta Ludowego "Zielona Niedziela". Początek o godz. 14.00 na Placu Dietla.

Impreza rozpocznie się o godz. 14.00 marszem po zdrowie i urodę. O godz. 15.00 zaplanowano oficjalne otwarcie i występy zespołów: Lubatowianie, Chorkowianie oraz ze Szkoły Muzycznej w Sanoku. O godz. 16.30 zostaną złożone wieńce i zapalone znicze przed pomnikiem 1000-lecia.
Od godziny 18.00 wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski będzie podpisywał egzemplarze Konstytucji RP z okazji 25-lecia jej uchwalenia. Na godz. 19.00 zaplanowano wystąpienia okolicznościowe zaproszonych, a 15 minut później występ gwiazdy wieczoru - zespołu Karczmarze. Imprezę zakończy plenerowa projekcja filmu “Łukasiewicz - nafciarz, romantyk".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.