Mnóstwo atrakcji czekało na najmłodszych podczas Gminnego Dnia Dziecka, który odbył się w niedzielę 5 czerwca na Placu Targowym "Mój Rynek" w Jedliczu.
Święto wszystkich dzieci rozpoczęło się o godzinie 15:00 i każdy, kto pojawił się punktualnie - nie żałował. O iście imprezowy nastrój zadbały zespoły taneczne działające przy Gminnym Ośrodku Kultury: Biedroneczki i Roztańczona Paczka oraz cheearlederki z Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Iskierki i Mini Iskierki, które skutecznie rozruszały publikę już na samym początku.

Nie tylko dzieci, ale także opiekunowie byli pod wrażeniem emocjonującego pokazu karate przygotowanego przez jedlicką sekcję Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate.

Gminny Dzień Dziecka w Jedliczu

Świat warzyw i owoców odkryli przed milusińskimi artyści z Centrum Uśmiechu: Inspektor Ogórek, Truskawka i Jagoda, którzy śpiewająco przybliżyli im rolę witamin w życiu człowieka oraz przedstawili, jakie produkty dostarczają ich najwięcej.

Dzieci miały okazję spróbowania swoich sił w konkurencjach sportowych, takich jak: piłkarska "żonglerka", "hula - hop" i rzut ringo do celu. Najlepsi zostali uhonorowani medalami oraz drobnymi upominkami.
Wyniki tych konkurencji przedstawiają się następująco:

Gminny Dzień Dziecka w Jedliczu

Piłkarska żonglerka:
1 miejsce - Patryk Biskup, 2 miejsce - Szymon Ciupa, 3 miejsce - Gabriel Bugiel

Hula - hop:
1 miejsce - Maja Kurdziel, 2 miejsce - Emilia Madej, 3 miejsce - Amelia Gerlasińska

Rzut Ringo do celu:
1 miejsce - Alan Gerlasiński, 2 miejsce - Kamil Jaśkiewicz, 3 miejsce - Nikola Piotrowska

Gminny Dzień Dziecka w Jedliczu

Na tym nie koniec atrakcji. Wszyscy chętni mogli sprawdzić się w roli łucznika, pod czujnym okiem instruktorów z ŁUKS Jedlicze. Wielkim powodzeniem wśród najmłodszych cieszyło się malowanie twarzy, dmuchana zjeżdżalnia i zamek oraz mega-bańki mydlane.

Na zakończenie imprezy odbył się krótki pokaz przygotowany przez jednostkę OSP Jedlicze.

Organizatorami wydarzenia byli: Burmistrz Gminy Jedlicze, Gminny Ośrodek Kultury im. Bronisławy Betlej oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Partnerem wydarzenia był ORLEN Południe S.A.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.