Piłkarska sobota i niedziela (11 i 12 czerwca) drużyn z Krosna i powiatu krośnieńskiego

11 czerwca (sobota)


IV liga
Karpaty Krosno - Bieszczady Ustrzyki Dolne 11.00

Klasa okręgowa
Przełęcz Dukla - Nafta Jedlicze 16.00 (Grela, Śmietana, W. Heret)
Ostoja Kołaczyce - Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska 18.00 (Kochański, Wierdak, D. Wiklowski)
Beskid Posada Górna - Markiewicza Krosno 18.00 (Pitak, K. Zygmunt, Borek)

Klasa A-3
Czardasz Osiek Jasielski - Tęcza Zręcin 14.00 (Gumienny, L. Śnieżek, Dziok)
LKS Czeluśnica - Orzeł Faliszówka 17.00 (Pelczarski, S. Śnieżek, W. Biały)

Klasa B-3
KS Szczepańcowa - Florian Rymanów-Zdrój 15.30 (Wojnowski, K. Wiklowski, Urbanek)


12 czerwca (niedziela)


Klasa okręgowa
Zamczysko Odrzykoń - Cisy Jabłonica Polska 11.00 (Frankowicz, Gądela, Krześniak)
Tampo Nienaszów - Start Rymanów 16.30 (Kubicki, P. Bałut, Wójcik - KS Dębica)

Klasa A-2
Wisłok Krościenko Wyżne - Zorza Łęki Dukielskie 11.00 (Pilszak, Śmietana, Grela)
Karpaty Klimkówka - Iskra Iskrzynia 11.30 (Wierdak, Pelczarski, K. Belczyk)
Jasiołka Jaśliska - LKS Górki 13.00 (Geldner, Rygiel, Stach)
Górnik Grabownica Starzeńska - Iwonka Iwonicz 14.00 (Aleksander, Rak, Gogosz)
Kotwica Korczyna - Błękitni Jasienica Ros. 14.00 (Gądela, Krześniak, Frankowicz)
LKS Haczów - LKS Lubatówka 15.00 (Stodolak, Smerecki, W. Biały)

Klasa A-3
Polonia Kopytowa - Rędzinianka Wojaszówka 11.00 (A. Kijowski, Pyzia, M. Solecki)
Nafta Chorkówka - Orzeł Bieździedza 11.00 (M. Smoleń, Dziok, Wojnowski)

Klasa B-2
LKS Głębokie - Zryw Dydnia 13.00 (Kuszaj, Głowacki, Kochanik)

Klasa B-3
LKS Wzdów - Orzeł Pustyny 11.00 (Rak, Aleksander, Gogosz)
JKS Jasionów - Burza Rogi 13.00 (Kochański, Bliźniak, Kozubek)
Piastovia Miejsce Piastowe - LKS Lubatowa 13.00 (Wójcik, Kubicki, P. Bałut - KS Dębica)
LKS Kombornia - LKS Trześniów 13.00 (J. Samborowski, Pitak)
Iskra Wróblik Szlachecki - Sokół Domaradz 13.00 (Gumienny, Gruszka, Urbanek)

Klasa B-4
LKS Głowienka - Błękitni Żeglce 11.00 (Cysarz, Szczurek, K. Zygmunt)
Huragan Jasionka - Guzikówka Krosno 13.00 (Nitka, B. Bąk, Kosiek)
Rotar Węglówka - Iwełka Iwla 14.00 (Sokołowski, Dykas, Tyrcha)
Victoria Kobylany - Zorza 03 Łubienko 15.30 (Prajsnar, Wojnar, Borek)
Jasiołka Świerzowa Polska - LKS Łęki Strzyżowskie 16.30 (Kosiek, Nitka, B. Bąk)


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.