Urząd Gminy w Miejscu Piastowym prosi o pomoc w odnalezieniu sprawcy uszkodzenia przystanku autobusowego przy ul. Krośnieńskiej w Miejscu Piastowym
9 czerwca około godziny 2:30 w nocy uszkodzony został przystanek autobusowy przy ul. Krośnieńskiej w Miejscu Piastowym.

Uszkodozny przystanek w Świerzowej Polskiej

Urząd Gminy w Miejscu Piastowym dysponuje nagraniem z kamer monitoringu z okolic przystanku, które przedstawia moment zawracania ciągnika siodłowego wraz z naczepą (prawdopodobnie sprawca kolizji).

Tir sprawca uszkodzenia

Urząd Gminy w Miejscu Piastowym zwraca się z prośbą do osób, które poruszały się w tym czasie drogą krajową nr 19 o udzielenie niezbędnych informacji pozwalających na identyfikację sprawcy.

~SOMGORSI

13-06-2022 13:12 7 43

Od szukania sprawców jest w tym kraju policja. Niech się wezmą do roboty, a nie po kebabach jeżdzić i załatwiać sprawy w godzinach pracy. Ostatnio widziałem dobrze bawiących się policjantów w barze w Lutczy. Było tam chyba z pięć radiowozów.
Odpowiedz

~artur

10-06-2022 20:59 14 87

To Urzędu Gminy w Miejscu Piastowym nie stać na zamontowanie porządnego monitoringu w tym miejscu, zwłaszcza, że ten przystanek jest często dewastowany. To ujęcie jest prawdopodobnie ze sklepu motoryzacyjnego Ela-Zyg. Na pierdołowate imprezy kasa jest, a na to co potrzebne nie ma.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.