18 czerwca w punkcie udziela świadczeń w zakresie "Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej" w Krośnie udzielane będą świadczenia medyczne jedynie w zakresie porad pediatrycznych.
W sobotę 18 czerwca w punkcie udziela świadczeń w zakresie "Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej" (Krosno, ul. Korczyńskiej 57) udzielane będą świadczenia medyczne jedynie w zakresie porad pediatrycznych (dla dzieci).

Porady internistyczne w dniu 18 czerwca 2022 r. (sobota) będzie zabezpieczała Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej mieszcząca się w NZOZ "VIVA" sp. z o.o., ul. Słowacka 11, 38-450 Dukla. W powyższym dniu Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w Krośnie będzie udzielała świadczeń medycznych jedynie w zakresie porad pedriatycznych - poinformował w komunikacie Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie.

AMBULATORIUM OGÓLNE lekarsko-pielęgniarskie NZOZ VIVA w Dukli
ul. Słowacka 11, tel. 13 433 17 02, 13 492 59 98

Przypominamy: w razie wypadku, groźnego urazu lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia należy wezwać Zespół Ratownictwa Medycznego, dzwoniąc na numer 112.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.