Służby ratownicze pracują na miejscu zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej, Dębowej Jana Pawła II w Targowiskach. Są osoby poszkodowane.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło w piątek (17 czerwca) około godz. 10.00 w Targowiskach na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej, Dębowej i Jana Pawła II.

Wypadek w Targowiskach

Ze wstępnych ustaleń wynika, że obywatelka Ukrainy kierująca skodą, jadąc w kierunku DK19 doprowadziła na skrzyżowaniu ulic do zderzenia z toyotą. Poszkodowane zostały prawdopodobnie dwie osoby. Na miejscu pracują dwa zespoły ratownictwa medycznego SPPR w Krośnie, zastępy z JRG PSP z Krosna i OSP Targowiska oraz patrol ruchu drogowego z KMP w Krośnie.

[AKTUALIZACJA]


Do szpitala na badania przetransportowano pięć osób podróżujących toyotą: dwie osoby dorosłe i troje dzieci.

~cynik

18-06-2022 16:48 16 15

Na Ukrainie zdobyć prawo jazdy to normalny pikuś. Wystarczy mieć pieniądze i odpowiednio posmarować. Stąd na drogach pojawiają się osoby zupełnie nie znające przepisów i w dodatku nie umiejące jeździć. Będzie coraz gorzej. Dlatego musimy stosować zasadę ograniczonego zaufania i zachować BARDZO SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ!!!
Odpowiedz

~wirus

17-06-2022 19:17 20 12

Ukraińcy jeżdżą jak u siebie na Ukrainie. Nie ważne znaki, oni maja wszędzie pierszentwo. Naczelnik z Żoliborza im to obiecał.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.