Na scenie sali widowiskowej Rafinerii Orlen Południe zaprezentowali się młodzi artyści uczęszczający na zajęcia organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury im. Bronisławy Betlej. Było to Podsumowanie Roku Artystycznego 2021/2022.
Spektakl muzyczny, pod kierunkiem swoich instruktorów, przygotowali uczestnicy zajęć tanecznych i Ogniska Muzycznego. Dla niektórych był to sceniczny debiut. W przełamaniu tremy pomagali licznie zgromadzeni widzowie: dumni rodzice, dziadkowie, przyjaciele, zaproszeni goście i mieszkańcy.

Na scenie zaprezentowały się zespoły taneczne: Biedroneczki, Roztańczona Paczka i Szasse, których pokazy zawsze zachwycają publiczność i konkursowe jury. Oprócz występów zespołowych można było zobaczyć tzw. "solówki" i duet.
Solo zatańczyły: Kornelia Wesołowska i Sandra Ziomek, a w duecie: Lena Łątka i Dominik Dobrzański. Młodzi tancerze pod okiem instruktora - Magdaleny Skiby, z sukcesami reprezentują Gminę Jedlicze na międzynarodowych turniejach i przeglądach ogólnopolskich, o czym wielokrotnie informowaliśmy.

Taniec przeplatany był popisami uczniów Ogniska Muzycznego, którzy zaprezentowali utwory klasyczne, jak i współczesne zagrane na różnych instrumentach min. gitarze, keyboardzie, pianinie i saksofonie.

Na keyboardzie zagrali: Michał Duda, Aleksandra Garbacik, Michał Maślanka, Dominik Klich i Lena Pilch, na saksofonie Karolina Wojtowicz, a na pianinie Maja Grzesik.

Swoje umiejętności gry na gitarze zaprezentowali: Karol Pychyński, Gabriela Majerska, Gabriel Stefański, Piotr Kłapkowski, Milena Frączek, Patrycja Długosz i Kacper Łapka.

Młodych artystów przygotowali instruktorzy Jan Radoń i Waldemar Moskal.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.