W Krościenku Wyżnym kierujący simsonem upadł na jezdnię, prawdopodobnie zderzył się z samochodem osobowym.
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do której doszło dziś, przed godz. 19 na ulicy Północnej w Krościenku Wyżnym.

Niewykluczone, że kierujący jednośladem marki Simson został potrącony przez samochód osobowy i upadł na jezdnię, doznał urazu nogi. Samochód odjechał z miejsca zdarzenia.

Interweniował zespół ratownictwa medycznego i zastępy straży pożarnej z JRG PSP Krosno i OSP Krościenko Wyżne.

[AKTUALIZACJA]


- Wstępnie ustalono, że 65-letni motorowerzysta wykonując manewr skrętu w lewo, nie zauważył, że w tym czasie wyprzedzany jest przez kierującego oplem, w następstwie czego doszło do zderzenia się pojazdów. Kierujący oplem, obawiając się konsekwencji wynikających z uczestnictwa w zdarzeniu, nie zatrzymał się i odjechał. Chwilę później, powrócił jednak na miejsce wypadku, szczegółowo opisując jego przebieg. 65-latek doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 39-letni kierujący oplem miał około 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy - informuje podkomisarz Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

~antypijak

19-06-2022 11:12 53 61

Kierowca samochodu biorącego udział w wypadku był prawdopodobnie pijany? KARAĆ tą pijacką swolocz.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.