Atrakcyjne powitanie lata dla dzieci i młodzieży na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym.
Po raz szósty Rada Sołecka w Krościenku Wyżnym, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizowali biegi "Na powitanie lata".

Biegi i piknik z książką w Krościenku Wyżnym

Na dystansach od 100 do 600 metrów w czternastu kategoriach rywalizowały dzieci i młodzież z gminy Krościenko Wyżne w wieku 15 lat i młodsze. Patronat nad biegiem sprawowali radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Dariusz Sobieraj oraz wójt gminy Krościenko Wyżne Mateusz Liput, którzy wraz Krzysztofem Podkulem, przewodniczącym Rady Gminy Krościenko Wyżne, dyrektorem szkoły podstawowej Markiem Aftanasem, dyrektorem Samorządowego Przedszkola im. Wandy Chotomskiej w Krościenku Wyżnym Dorotą Frydrych oraz Lucyną Liput, dyrektor MOPS w Krościenku Wyżnym wręczyli najlepszym puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe medale oraz talony na słodycze.

Biegi i piknik z książką w Krościenku Wyżnym

Impreza biegowa połączona była z Piknikiem z Książką zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Krościenku Wyżnym wspólnie z miejscową szkołą podstawową. Na stoisku plenerowej biblioteki można było zapoznać się z ofertą placówki oraz zapisać się do biblioteki.

Biegi i piknik z książką w Krościenku Wyżnym

Dla uczestników imprezy zaprezentował się zespół muzyczny Song działający przy Publicznej Szkole Podstawowej w Krościenku Wyżnym pod kierunkiem Macieja Filara. Blok rozrywkowy dla najmłodszych "Ale wkoło jest wesoło" przygotował The Clown Circus Show Ruphert and Rico.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.