W Iwoniczu-Zdroju w niedzielę 19 czerwca odbył się X Festiwal Pieroga, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju.
Tegoroczna jubileuszowa X edycja Festiwalu Pieroga w Iwoniczu-Zdroju odbyła się na placu Dietla i zgromadziła sporą publiczność. O certyfikat najsmaczniejszych pierogów rywalizowało 5 instytucji.

Powołana komisja po degustacji pierogów wybrała trzy pierwsze miejsca. Certyfikat najsmaczniejszych pierogów za zajęcie I miejsca w tegorocznej edycji festiwalu zajęła Restauracja Ballada z Iwonicza-Zdroju. Drugie miejsce otrzymało Koło Gospodyń Wiejskich z Kobylan natomiast trzecie miejsce Koło Gospodyń Wiejskich z Iwonicza. Każda z instytucji, która zgłosiła się do konkursu otrzymała pamiątkowy dyplom i nagrodę.

X Festiwal Pieroga w Iwoniczu-Zdroju

Jak co roku pierogi cieszyły się ogromnym popytem, bardzo smakowały i szybko się rozeszły, niestety znowu ich zabrakło.

Podczas festiwalu odbył się także koncert Ukraińskiego Narodowego Zespołu Pieśni i Tańca Huculija z Iwano Frankowska oraz koncert zespołu Diamond Duo.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z festiwalu:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.