Podziękowanie dla zawodniczek Beniaminka Profbud Krosno, które zdobyły I miejsce w turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku U-12 oraz III miejsce w Centralnej Lidze Juniorek U-15.
Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i jednocześnie Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba był inicjatorem dzisiejszego (21.06) spotkania z zawodniczkami Beniaminka Profbud Krosno, które zdobyły I miejsce w turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku U-12 oraz III miejsce w Centralnej Lidze Juniorek U-15.

Przemawia Mieczysław Golba

W spotkaniu w Hotelu Nafta Krosno wziął udział także prezydent Krosna Piotr Przytocki, Wojciech Sokołowski - członek Komisji Rewizyjnej PZPN, członek zarządu Podkarpackiego ZPN i prezes OZPN Krosno, Jacek Adamski - Wiceprezes Podkarpackiego ZPN oraz Grzegorz Raus - założyciel Beniaminka Krosno.

Prezydent Krosna otrzymuje koszylkę reprezentacji Polski ze swoim nazwiskiem

Spotkanie zorganizowano, aby podziękować zawodniczkom, działaczom i rodzicom zawodniczek za osiągnięte sukcesy. Prezes Podkarpackiego ZPN podkreślił, że zawodniczki Beniaminka Profbud po raz piąty z rzędu awansowały do finału turnieju.

- Chciałem pogratulować sukcesów, które odnosi Beniaminek Krosno. To jest dla nas perełka o wielu lat i wielka radość, że możemy się nią w Polsce szczycić. Dziękuję młodym piłkarkom i trenerom za pracę na treningach. Dziękuję za wsparcie sponsorom, władzom miasta na czele z prezydentem Piotrem Przytockim, Radzie Miasta Krosna, a w szczególny sposób rodzicom - stwierdził prezes Mieczysław Golba.

Wręczanie pucharów dla zawodniczek

Prezydent Piotr Przytocki wręczając Grzegorzowi Rausowi list gratulacyjny, podkreślił, że dziewczyny z Beniaminka osiągniętym sukcesem przysporzyły dużo splendoru Krosnu. Zwrócił też uwagę na bardzo dobrą współpracę z założycielem Beniaminka Grzegorzem Rausem oraz właścicielem firmy Profbud Pawłem Malinowskim.

Juniorki U-15 Beniaminka Krosno

Prezydent otrzymał z rąk prezesa Golby koszulkę reprezentacji Polski z nazwiskiem "Przytocki", podkarpacką piłkę retro i szalik reprezentacji Polski.

Zawodniczki Beniaminka otrzymały z rąk prezesa Podkarpackiego ZPN i gości imienne koszulki, oryginalne maskotki Polskiego Związku Piłki Nożnej i bilety na międzynarodowe mecze w Rzeszowie i Warszawie oraz okazałe puchary.

Zobacz zdjęcia ze spotkania:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.