Już w czwartek, 23 czerwca mieszkańcy Krosna będą mogli zrobić zakupy nowym sklepie przy ulicy Podkarpackiej 26. Placówka została dostosowana do najwyższego standardu obowiązującego w sieci Biedronka w koncepcie 3.0. Z okazji otwarcia przygotowano wyjątkowe promocje i atrakcje.
W sklepie pojawią się m.in. 4 kasy samoobsługowe oraz 4 kasy tradycyjne. Dla komfortu klientów placówka została podzielona na wygodne strefy: owoców, warzyw, świeżego pieczywa, kosmetyków czy strefę z produktami promocyjnymi. W placówce zastosowane zostały również rozwiązania ekologiczne, takie jak energooszczędne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2.

- Cieszymy się z każdego nowego otwarcia. Codziennie dokładamy starań, aby nasze sklepy były świetnie zaopatrzone, a proponowane klientom promocje były dla nich atrakcyjne. Doceniamy lojalność, którą nas obdarzają. To wielki przywilej, ale jednocześnie obowiązek. Codziennie sklepy sieci Biedronka odwiedza bowiem niemal 4 mln osób - Rafał Pytko, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka

Z okazji otwarcia nowego sklepu, Biedronka przygotowała szczególne promocje. Klienci będą mogli kupić m.in. schab bez kości, kotlety wieprzowe Kraina Mięs w cenie 4,99 zł za opakowanie 360 g czy kilogram papryki czerwonej w cenie 7,99 zł. Przy zakupach powyżej 49 zł będzie można odebrać wyjątkową książkę kucharską, która z pewnością okaże się cenną inspiracją podczas przygotowywania posiłków.

W dniu otwarcia klientów powita również maskotka biedronki z balonami oraz hostessa, wszystko przy wyjątkowej oprawie muzycznej.

Placówka przy ul. Podkarpackiej 26 będzie otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach od 6 do 23, zaś w niedziele handlowe w godzinach od 9 do 20. To szósty sklep sieci Biedronka w Krośnie. Na zmotoryzowanych klientów czeka aż 45 miejsc parkingowych w tym dwa dla osób z niepełnosprawnością.

Sprawdź promocje od 23 - 26 czerwca: https://www.terazkrosno.pl/gazetki

[AKTUALIZACJA]


Otwarcie Biedronki w Krośnie przy ulicy Podkarpackiej

Sklep został otwarty o godz. 6. Przed wejściem zgromadziła się grupka około 20 klientów czekających na otwarcie.

~bronek

23-06-2022 22:45 15 7

To już szósta biedna Bronka? Patrzcie, jak za rządów nieudaczników biednieją Bronki, a mówią że żyje się nam coraz lepiej.
Odpowiedz

~mgid

23-06-2022 09:42 14 13

Hutę szkła by z chęcią zamknęli by tylko otworzyć kolejną biedronkę! I chyba się to niedługo stanie bo starsi idą na emeryturę a młodych nie przybywa w produkcji szkła "dmuchanego" (ręcznie)
Odpowiedz

~Daro

22-06-2022 22:03 11 17

o której otwarcie Biedronki
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.