Kopytowa. Po zderzeniu samochodu ze skuterem, do szpitala trafił kierowca jednośladu.
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z Kopytowej.

Wypadek w Kopytowej

Dziś (25.06) około godz. 17:30 na przysiółku Hajdasz doszło do zderzenia samochodu ze skuterem. Prawdopodobnie kierujący jednośladem wjeżdżając na jezdnię z bocznej drogi uderzył w bok nissana. Upadając na jezdnię doznał obrażeń ciała, został przetransportowany do szpitala z zespołem ratownictwa medycznego.

Wypadek w Kopytowej

Na miejscu interweniowali policjanci, zespół ratownictwa medycznego oraz strażacy z JRG PSP Krosno, OSP Szczepańcowa oraz OSP Żeglce.

[AKTUALIZACJA]


- Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 35-latek kierujący motorowerem miał około 1 promila alkoholu w swoim organizmie - poinformował podkom. Paweł Buczyński z krosnieńskiej policji.

~watowiec

27-06-2022 16:50 21 11

A dla czego jakiegoś (lasko) - co to ma on jakiś monopol na świadczenie usług drogowych(auto-laweta)! Przecież są lokalni przedsiębiorcy płacący podatki dla Gminy którzy także świadczą usługi auto-lawetą i wyciągarka. Zresztą był to tylko skuter a nie tir.
Odpowiedz

~podatnik

26-06-2022 07:34 20 18

Do takiej ( katastrofy drogowej ) zadysponowano trzy jednostki strazy pozarnej a nie wezwano pana Lasko ( pomoc drogowa ) zeby posprzatac wraki z drogi
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.