Po raz dziewiąty w Rymanowie-Zdroju odbył się piknik rodziny zorganizowany przez Świerkowy Zdrój Medical SPA.
- Ta edycja jest dla nas szczególna, dlatego że po dwóch latach przerwy spowodowanych pandemią wracamy do Państwa z naszą inicjatywą. Bardzo długo czekaliśmy na to spotkanie, z którego się bardzo cieszymy. Tym bardziej, że widzimy się tutaj na miejscu, a nie poprzez łącza internetowe, bo przecież nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu - powiedziała podczas otwarcia imprezy Agnieszka Fornal-Urban, prezes zarządu spółki Świerkowy Zdrój Medical SPA.

Piknik Rodzinny w Rymanowie-Zdroju

Wydarzenie wsparło w tym roku 140 partnerów i sponsorów. - Dzięki tej pomocy możemy realizować swoje cele i założenia oraz również organizować piknik w tak okazałej formule. Tak wysoka frekwencja, tyle uśmiechniętych twarzy, życzliwych ludzi wokół to jest dla nas kolejne potwierdzenie, że dla takich chwil warto się starać. Obecność państwa była zawsze, dla nas jest i będzie najważniejsza. Dziękujemy, że jesteście z nami - dodała Agnieszka Fornal-Urban.

Piknik Rodzinny w Rymanowie-Zdroju

Tegoroczna edycja pikniku poświęcona była Ignacemu Łukasiewiczowi. Przewidziano w niej kilka paneli tematycznych w tym panelu poświęconemu życiu i działalności Ignacego Łukasiewicz, zdrowotnemu, bezpieczeństwa, sportowemu, ekologicznemu i artystycznemu.

Piknik Rodzinny w Rymanowie-Zdroju

Impreza była świetną okazją do integracji rodzin, wspólnej zabawy dzieci z rodzicami. Nie brakowało darmowych atrakcji, zabaw i konkursów z nagrodami. Za symboliczną opłatą można było skorzystać z basenu, na którym odbyły się także zawody pływackie. Sporym zainteresowaniem cieszyły się stoiska przygotowane przez partnerów i sponsorów pikniku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.