Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży seata z Niżnej Łąki. Podejrzany to 17-letni mieszkaniec gminy Chorkówka. Młody mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Do kradzieży seata doszło w nocy z 17/18 czerwca na terenie jednej z prywatnych posesji w miejscowości Niżna Łąka. W czasie, gdy zaalarmowani o zdarzeniu policjanci patrolowali okoliczne miejscowości, trwały już intensywne czynności operacyjne, ukierunkowane na jak najszybsze ustalenie sprawcy kradzieży.

Kilka godzin później, policjanci wytypowali osobę, która mogła mieć związek z kradzieżą seata. Ponadto ustalili, że skradziony samochód znajduje się w rejonie stacji uzdatniania wody w Szczepańcowej.

Po dotarciu na miejsce policjanci zauważyli skradzionego seata, we wnętrzu którego znajdowało się pięciu młodych mężczyzn. Za kierownicą pojazdu siedział 17-latek, który jak się okazało, kilka godzin wcześniej ukradł samochód w miejscowości Niżna Łąka. Pozostali, nie mieli związku z kradzieżą.

17-letni mieszkaniec gminy Chorkówka został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Ponadto mundurowi zabezpieczyli skradzionego seata, który został zwrócony jego właścicielowi.

Podejrzany został już przesłuchany i usłyszał zarzut kradzieży samochodu. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

~ares

02-07-2022 12:04 79 76

Ostatnio bardzo modny jest tatuaż, może więc należałoby takim opryszkom tatuować na czole ich "wyczyny", np. w tym przypadku wytatuowany napis "złodziej". Może to by było lepsze od tych naszych pseudo sprawiedliwych sądów. Zmniejszyła by się też liczba "mecenasów".
Odpowiedz

~Gibalski

30-06-2022 19:44 77 81

Jeśli nie wprowadzi się kary hłosty dla gówniarzy takie zdarzenia będą się często zdarzały.
Odpowiedz

~Wdz

30-06-2022 17:31 78 77

Brawo mieszkaniec spod Krosna!!!! Widocznie ojciec pod sklepem wali harnasie a syn robi co chce
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.