Dwie osoby zginęły w wypadku w Borku Starym na DW878.
W piątek 1 lipca tuż przed godziną 17:00 w miejscowości Borek Stary w gminie Tyczyn na drodze wojewódzkiej 878 doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 50-latek kierujący audi jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z hyundaiem.

W wyniku zdarzenia zginęły dwie osoby - kierujący audi i 17-letnia pasażerka. Do szpitala trafili kierujący hyundaiem, 47-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego i 50-letnia pasażerka audi.

Droga wojewódzka jest całkowicie zablokowana, policja kieruje na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać około 3 godzin.

[AKTUALIZACJA]


W piątek po godzinie 23 w powiecie strzyżowskim doszło również do śmiertelnego wypadku. Czytaj więcej: Śmiertelny wypadek w Pułankach.

Zobacz zdjęcia


~PROBUS HOMO

03-07-2022 09:46 8 5

Używanie nie swojej lecz nienaturalnej energii zawsze kończy się dla człowieka tragicznie. Świat zapomniał że cisza i czyste powietrze jest dobrem wspólnym .Mam 56 lat nikt za żadne pieniądze nie namówiłby mnie na samochód .Samochód zabiera człowiekowi ruch. To jest to co po wartościach nadprzyrodzonych( duchowych ) jest wartością najcenniejszą . Życie bez ruchu to jak czekanie na pociąg z beznadziejności do śmierć.Pozdrawiam wszystkich którzy kochają i szanują dar życia, ruchu .
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.