3 lipca na stadionie klubu Rędzinianka Wojaszówka odbył się Piknik Rodzinny. W jego trakcie zawodniczki i zawodnicy klubu z różnych grup wiekowych oraz goście z Akademii Piłkarskiej VIVIO ze swoimi rodzicami.
Młodzi piłkarze z grup wiekowych skrzatów, żaków, orlików, trampkarzy i juniorów uhonorowani zostali pamiątkowymi medalami wręczonymi przez radną Rady Powiatu Krośnieńskiego Iwonę Stefanik, sołtysa Wojaszówki Stanisława Zajchowskiego oraz przedstawicieli klubu Rędzinianka Wojaszówka - prezesa Filipa Kołka oraz wiceprezesa Kamila Rogalę.

Film autorstwa Kamila Syrka


W trakcie uroczystości przybyłe dzieci oprócz rozegranych meczów skorzystać mogły także z licznie przygotowanych atrakcji. Były to między innymi dmuchane zjeżdżalnie, alpaki z Alpakorelax Wojaszówka, malowanie twarzy oraz pokaz wozu i sprzętu strażackiego. OSP Wojaszówka zadbało o zabezpieczenie medyczne imprezy oraz przygotowało dla zgromadzonych gości pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym w wypadku drogowym. Dzieci mogły także spróbować swoich sił m.in. w trafianiu do celu z hydronetki. W trakcie imprezy spróbować można było specjałów przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Wojaszówki.

Imprezę prowadził Hubert Cebula.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.