Wczoraj (7 lipca), na terenie województwa podkarpackiego trwała policyjna akcja "Motocykl". Jakie sa jej wyniki, także w powiecie krośnieńskim?
7 lipca na Podkarpaciu trwała policyjna akcja "Motocykl". Pogoda sprzyjała wielbicielom dwóch kółek i wielu z nich zdecydowało się na podróżowanie jednośladami.

Podczas działań funkcjonariusze skontrolowali 238 kierujących motocyklami i motorowerami. Okazało się, że 5 kierujących wsiadło na jednoślady, mimo że nie posiadali do tego wymaganych przepisami uprawnień. 19 skontrolowanych przekroczyło dozwoloną prędkość. 1 kierujący stracił prawo jazdy. Policjanci zatrzymali 4 dowody rejestracyjne.

Podkomisarz Paweł Buczyński z KMP w Krośnie poinformował, że w czasie prowadzonej akcji "Motocykl" na terenie Krosna oraz powiatu, policjanci nie odnotowali przypadków naruszeń przepisów ruchu drogowego przez kierujących jednośladami. Zapowiedział też, że w okresie wakacyjnym, tego typu działania będą realizowane cyklicznie.

~cynik

10-07-2022 22:32 14 22

Jeżdżę różnymi pojazdami ponad 45 lat i mogę wiele powiedzieć na temat bezpiecznego poruszania się po drogach. I proszę nie opowiadać farmazonów, że motocykliści to jeżdżące anioły. "Krowa nie koza, motor to nie pojazd"- jak mawiali moi starsi koledzy z PKS-u. Życzę gumowych słupów i drzew.
Odpowiedz

~Klos

09-07-2022 16:12 22 20

Moze wiekszosci komentujacych niedzielmych kierowcow przydalo by sie choc troche umiejetnosci co maja ci motocyklisci.Nie popieram piratow drogowych ani samobojcow ale motocykl jest takim samym pojazdem jaksamochod i ma prawo do poruszania sie jak inny pojazd.
Odpowiedz

~cynik

09-07-2022 12:04 12 27

Kiedy szanowna policja zacznie kontrolę motocykli, oraz samochodów, również odnośnie hałasu wydobywającego się z celowo przerobionych tłumików wydechu spalin. Decybele jakie wydają niektóre pojazdy przekraczają wielokrotnie dopuszczą normę. I proszę nie słuchać tłumaczenia, że wydech posiada jakieś homologację i inne głupoty.
Odpowiedz

~Op

08-07-2022 13:45 14 20

Tylko cztery dowody tych ryczących maszyn
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.