LKS Zorza Łęki Dukielskie był gospodarzem tegorocznej edycji Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Klubów i Stowarzyszeń o Puchar Burmistrza Dukli.
W tym roku do rywalizacji w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Klubów i Stowarzyszeń o Puchar Burmistrza Dukli przystąpiło pięć drużyn. Turniejowe zmagania systemem każdy z każdym 2 razy 15 minut odbyły się sobotę (9 lipca) na stadionie w Łękach Dukielskich.

Turniej piłkarski o puchar burmistrza Dukli

Główne trofeum oraz dyplom i symboliczny czek na zakup sprzętu sportowego w kwocie 1 000 zł trafiły do Przełęczy Dukla, która różnicą bramek pokonała Zorzę Łęki Dukielskie (puchar, dyplom i czek na 800 zł). Na trzecim miejscu uplasował się ULKS Huragan Jasionka (puchar, dyplom i czek na 400 zł), na czwartym Iwełka 1972 Iwla (dyplom), a na piątym juniorzy ULKS Grodzisko Wietrzno (dyplom).

Turniej piłkarski o puchar burmistrza Dukli

Narody wręczali zastępca burmistrza Dukli Łukasz Piróg, zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej w Dukli Piotr Węgrzyn i Michał Szopa, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dukli.. Mecze sędziowali: Jakub Kozner, Radosław Kuszaj, Mateusz Dziok i Jacek Jastrzębski.

Turniej piłkarski o puchar burmistrza Dukli

Końcowa tabela:
1. Przełęcz Dukla - 10 pkt., br. 12-0
2. LKS Zorza Łęki Dukielskie - 10 pkt., br. 13-2
3. ULKS Huragan Jasionka - 6 pkt., br. 5-4
4. Iwełka 1972 Iwla - 3 pkt., br. 4-10
5. ULKS Grodzisko Wietrzno juniorzy - 0 pkt., br. 3-21

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.