Służby ratownicze pracują na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło około godz. 8.15 w Łężanach na ul. Jana Pawła II.
Niespokojny poranek na drogach powiatu krośnieńskiego. Po potrąceniu rowerzysty, do którego doszło około godziny 7.30 (czytaj więcej: Potrącenie rowerzysty w Krościenku Wyżnym), do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło niecałą godzinę później, tym razem w Łężanach na ul. Jana Pawła II.

Wypadek w Łężanach

W zderzeniu dwóch samochodów osobowych marki Subaru i Fiat ucierpiały dwie osoby: starszy mężczyzna kierujący subaru oraz chłopiec podróżujący fiatem, obaj trafili do szpitala.

Na miejscu pracowali zespół ratownictwa medycznego, policjanci oraz strażacy. Droga jest całkowicie zablokowana.

[AKTUALIZACJA]


- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 65-letni kierujący subaru, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fiatem. Do szpitala z obrażeniami przetransportowano kierującego subaru oraz 6-letnie dziecko podróżujące fiatem. Uczestnicy byli trzeźwi - przekazał podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.