Krośnieński policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego 38-latka. Mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie wyrok 14 miesięcy pozbawienia wolności.
W minionym tygodniu policjant wydziału prewencji krośnieńskiej komendy w czasie wolnym zatrzymał poszukiwanego mężczyznę. Funkcjonariusz, na terenie parkingu jednej z miejskich placówek handlowych, rozpoznał mężczyznę, który na podstawie sądowego nakazu, miał być doprowadzony do zakładu karnego.

- Policjant wiedział, że nie ma czasu do stracenia, gdyż poszukiwany zachowywał się nerwowo i w każdej chwili mógł się oddalić z terenu parkingu. Wykorzystując jego chwilową nieuwagę, funkcjonariusz skutecznie zatrzymał wyraźnie zaskoczonego mężczyznę. Po chwili, na miejsce dotarł powiadomiony wcześniej patrol, który doprowadził poszukiwanego do policyjnego aresztu - relacjonuje podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

38-letni krośnianin trafił już do zakładu karnego, gdzie odbywa karę 14 miesięcy pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.